Güncel Döviz & Hava Durumu
dolar
Alış:
Satış:
dolar
Alış:
Satış:
Bursa: °
KURUMSAL

BURSA KAUÇUK

Web Sayfasına Hoşgeldiniz...

 

Kauçuk ürünleri üretimi ve satışı yapmak amacı ile 1999 yılında Bursa da kurulan firmamız 6600 metrekare üretim alanına sahip Üretim ve üretim planlamasının yapıldığı, bünyesinde Kalıphane ve hamur hanenin bulunduğu Bilge Kauçuk 600 metrekarelik alanda satış ve pazarlamanın gerçekleştirildiği Bursa Kauçuk ile faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir.

Firmamız başta enerji, sağlık, makine, gıda otomotiv, kimya, tekstil, gemicilik olmak üzere tüm sektörlerin ihtiyaç duyduğu yan sanayi ürünlerinin üstün standartlarda üretimini yaparak ulusal ve uluslararası alanlarda pazarlamaktadır.

Profil, Oring keçe,  kaplin, conta, körük, diyafram hortum, plaka ve sektörel alanda ihtiyaç duyulan üretimi özel olarak yapılan sayısız ürün çeşidi ile uluslararası standartlara ve normlara bağlı üretim yapan firmamız kaliteyi en üstün değer olarak benimsemiş üretim felsefesini bu anlayış çerçevesinde şekillendirmiştir.

Etik değerlerden ve çalışma ilkesinden taviz vermeden değişime ve gelişime açık yapısıyla müşteri memnuniyetini esas alan izlediği pazarlama stratejisiyle alışverişi dostluğa çevirmeyi başarmış olan firmamız marka kuruluş olma yolunda emin ve istikrarlı adımlarla ilerlemektedir.

ISO 9001-2008 kalite belgesine sahip olan gelişmiş ARGE yapısı ile üretim sürecinin başından sonuna kadar tüm işlemleri büyük özenle ve kendi üretim tesislerinde gerçekleştiren firmamız kaliteyi ve başarıyı sürekli yenilenebilir hedefler olarak görmekte tercihleri belirlemede temel kriter olan ürün çeşitliliği, ürün kalitesi, zamanında teslim ilkelerine bağlılığından dolayı güvenilir ve her zaman tercih edilen bir kuruluş olarak öne çıkmaktadır.

Üretiminin Önemli bir kısmını Tunus, Fas, Suriye, Pakistan, Hindistan, Bangladeş, Irak ve Cezayir’e ihraç eden firmamız rekabetin hız kesmediği küresel pazarda ihracat hacmini sürekli artırmayı hedefleyerek ulusal ekonomiye katkıda bulunmayı bir görev kabul etmiş yeni dönem pazarlama stratejilerini bu zemin üzerine inşa etmiştir.


ONLİNE KATALOG

Ürün kataloglarımızı PDF formatında sitemizden indirebilir ya da online olarak görüntüleyebilirsiniz.

indir
ONLİNE SIPARİŞ

Ürün siparişlerinizi online sipariş bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

sipariş
TEKLİF AL

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak için teklif al bölümünden siparişlerinizi bize ulaştırabilirsiniz. 

teklif al
FİYAT LİSTESİ

Fiyat Listesini Görüntüleyebilmek İçin Lütfen Tıklayınız.

fiyat listesi