Güncel Döviz & Hava Durumu
dolar
Alış:
Satış:
dolar
Alış:
Satış:
Bursa: °
ÜRÜNLER > Plakalar
Ürün Görselleri
Epdm-Sbr Plakalar

      Spesifik bir dayanım özelliğine sahip olmayan plakalar uygun maliyetli olmalarından dolayı daha çok makine altlarında veya makanik direnç gerektirmeyen sıdırmazlık ortamlarında kullanılmaktadır.

Ürün Kataloğu
Ürün Görselleri
Silikon & Viton Plakalar

     -50'C +200'C aralığında deformasyona uğramadan kullanılabilmektedir. Silikon plakalar daha çok ısı dayanımının ve esnekliğinin gerekli olduğu durumlarda tercih edilmektedir. Viton plakalar ise yapıları itibari ile yüksek sıcaklık ve ağır kimyasal ortamlarda verimli bir performans  göstermektedir.

Ürün Kataloğu
Ürün Görselleri
Poliüretan Plakalar

     Poliüretan (PU)  -30'C ile +100'C arasında kopma, yırtılma ve aşınmaya karşı mükemmel dayanıklılığı vardır, hava ve ozona dirençlidir. Mineral yağlar, gres ve alifatik hidrokarbonlara direnci iyidir. 

Ürün Kataloğu
Ürün Görselleri
Dielektrik Plakalar

   Elektrik santralleri, trafo merkezleri, elektrikle çalışan makine ve çalışma tezgahları ile pano önlerinde kullanılması gereken yalıtkan yer kaplamasıdır. Alçak , orta ve yüksek gerilim olan çalışma alanlarında elektrik izolasyonunu sağlar.

Ürün Kataloğu
Ürün Görselleri
Yün Keçe Plakalar

      Keçe, mevcut olan en eşsiz ve çok yönlü endüstriyel kumaştır. Yüksek bir emiş gücüne sahip olan keçe, aynı zamanda birçok kimyasala dayanıklıdır. Üstün ısı ve ses yalıtımı özelliğine sahiptir. Alev geciktiricidir ve kendi kendine söne bilmektedir. 

Ürün Kataloğu
Ürün Görselleri
Pvc Plakalar, Paspaslar

     Depolama alanlarındaki hijyen ve yalıtım sorunlarının çözümü çerçevesinde transparan Pvc perde, pvc film, pvc şerit ürünlerini kapsamaktadır. Bunların yanı sıra yer ve sanayi tezgah üstü kullanımlar için farklı desenler içeren pvc plakalar bulunmaktadır.

Ürün Kataloğu

ONLİNE KATALOG

Ürün kataloglarımızı PDF formatında sitemizden indirebilir ya da online olarak görüntüleyebilirsiniz.

indir
ONLİNE SIPARİŞ

Ürün siparişlerinizi online sipariş bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

sipariş
TEKLİF AL

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak için teklif al bölümünden siparişlerinizi bize ulaştırabilirsiniz. 

teklif al
FİYAT LİSTESİ

Fiyat Listesini Görüntüleyebilmek İçin Lütfen Tıklayınız.

fiyat listesi