Güncel Döviz & Hava Durumu
dolar
Alış:
Satış:
dolar
Alış:
Satış:
Bursa: °
ÜRÜNLER > Ekstrüzyon Profiller
Ürün Görselleri
Epdm & Neopren Profiller

       Epdm -40°C ile 145°C arasında kullanılabilir. Fosfat, ester akışkanlarına, otomotiv fren yağlarına ve buhara karşı direnci çok iyidir. Neopren -45°C ile 100°C arasında kopma, yırtılma ve aşınmaya karşı çok dayanıklıdır. Mineral yağlarda, silikon yağı, gres ve alkole direnci iyidir. Aynı anda yağa ve atmosferik şartlara dayanıklılık istenen yerlerde kullanılır.

Ürün Kataloğu
Ürün Görselleri
Nbr Profiller

      Bitkisel ve hayvansal gres yağları, hafif ısıtma ve diesel yakıtında oldukça iyi dayanım özellikleri gösterir. Yakıtlar ve sanayi sıvıları için değişik karışımları yapılmaktadır. Standart Nitril karışımı, -30°C, +105°C’ye kadar kullanılmak üzere önerilir. Kısa aralıklı çalışmalarda +120°C’ye kadar kullanılabilir.

Ürün Kataloğu
Ürün Görselleri
Silikon & Viton Profiller

    Silikon, -60°C ile 200°C arasında elastikiyetini korur. Dinamik uygulamalarda tavsiye edilmez. Ozon, hava ve yağa karşı direnci iyidir. Oksitlenmiş yağlara, bazı hipoit ve E.P. tipi yağlara dayanıklılığı azdır.        Viton ise Statik uygulamalarda  -26℃ ile  232℃ sıcaklılar arasında kullanılır. Aralıklı olarak  275℃’ye kadar dayanıklıdır.

Ürün Kataloğu
Ürün Görselleri
Pvc & Termoplastik Profiller

     Ateş dayanıklıdır,kendi kendini söndürebilir,elektrik yalıtkanlığı çok iyi fakat kimyasallara dayanıklılığı az olan bir malzemedir. Termoplastikler ısıtıldıkları zaman yumuşar ve akar,soğutulunca sertleşirler,katılaşırlar.Bu olay termoplastikler için tekrar edilebilir bir özelliktir.

Ürün Kataloğu
Ürün Görselleri
Poliüretan Profiller

      -30°C ile 100°C arasında kopma, yırtılma ve aşınmaya karşı mükemmel dayanıklılığı vardır, hava ve ozona dirençlidir. Mineral yağlar, gres ve alifatik hidrokarbonalara direnci iyidir.

Ürün Kataloğu

ONLİNE KATALOG

Ürün kataloglarımızı PDF formatında sitemizden indirebilir ya da online olarak görüntüleyebilirsiniz.

indir
ONLİNE SIPARİŞ

Ürün siparişlerinizi online sipariş bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

sipariş
TEKLİF AL

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak için teklif al bölümünden siparişlerinizi bize ulaştırabilirsiniz. 

teklif al
FİYAT LİSTESİ

Fiyat Listesini Görüntüleyebilmek İçin Lütfen Tıklayınız.

fiyat listesi