Güncel Döviz & Hava Durumu
dolar
Alış:
Satış:
dolar
Alış:
Satış:
Bursa: °
ÜRÜNLER > Kaplinler
Ürün Görselleri
Yıldız Kaplin

    Yıldız kaplinler aynı zamanda hareket ve amörtisör elemanı olarak görev yapmaktadır. İşletme enerjisini güç kaynağından makinaya en az titreşim ile iletirler.Birbirlerini kesen millerin açı sapmalarının dengelenmesini malzemenin erken ısınmasını ve hasarlanmasını önlerler. Poliüretan ve Nitril kauçukdan üretilirler. 

Ürün Kataloğu
Ürün Görselleri
Pimli (Delikli) Kaplin

  Yuvarlak delikli kaplinler aynı zamanda hareket ve amörtisör elemanı olarak görev yapmaktadır. İşletme enerjisini güç kaynağından makinaya en az titreşim ile iletirler.Birbirlerini kesen millerin açı sapmalarının dengelenmesini malzemenin erken ısınmasını ve hasarlanmasını önlerler. Nitril kauçukdan kord bez takviyeli olarak üretilirler. 

Ürün Kataloğu
Ürün Görselleri
H Kaplin

   Ayaklı kaplinler aynı zamanda hareket ve amörtisör elemanı olarak görev yapmaktadır. İşletme enerjisini güç kaynağından makinaya en az titreşim ile iletirler.Birbirlerini kesen millerin açı sapmalarının dengelenmesini malzemenin erken ısınmasını ve hasarlanmasını önlerler. Poliüretan ve Nitril kauçukdan üretilirler. 

Ürün Kataloğu
Ürün Görselleri
Fıçı (Pernolu) Kaplin

     Fıçı kaplinler aynı zamanda hareket ve amörtisör elemanı olarak görev yapmaktadır. İşletme enerjisini güç kaynağından makinaya en az titreşim ile iletirler.Birbirlerini kesen millerin açı sapmalarının dengelenmesini malzemenin erken ısınmasını ve hasarlanmasını önlerler. Poliüretan ve Nitril kauçukdan üretilirler. 

Ürün Kataloğu
Ürün Görselleri
Papatya Kaplin

    Papatya kaplinler aynı zamanda hareket ve amörtisör elemanı olarak görev yapmaktadır. İşletme enerjisini güç kaynağından makinaya en az titreşim ile iletirler.Birbirlerini kesen millerin açı sapmalarının dengelenmesini malzemenin erken ısınmasını ve hasarlanmasını önlerler. Poliüretan dan üretilirler. 

Ürün Kataloğu

ONLİNE KATALOG

Ürün kataloglarımızı PDF formatında sitemizden indirebilir ya da online olarak görüntüleyebilirsiniz.

indir
ONLİNE SIPARİŞ

Ürün siparişlerinizi online sipariş bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

sipariş
TEKLİF AL

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak için teklif al bölümünden siparişlerinizi bize ulaştırabilirsiniz. 

teklif al
FİYAT LİSTESİ

Fiyat Listesini Görüntüleyebilmek İçin Lütfen Tıklayınız.

fiyat listesi